Reebok Spartan Race
Objednávky: 775 564 689

Závody SPARTAN RACE SPRINT Liberec 2017

Závody Liberec 2017 - SPRINT

Závody Spartan Race Liberec 2017 patří do kategorie závodů SPRINT. Co to přesně znamená?

  • nejkratší závod, který je vhodný pro sportovce všech kategorií
  • trať dlouhá 5-8 kilometrů
  • více jak 20 překážek
  • užijete si náročného terénu
  • délka závodu 40min - 120 min

Závody Liberec 2017 - MÍSTO A ČAS

Závody Spartan Race Liberec 2017 budou 24 září ve Sport Areál VESEC, 463 11 Liberec, Česká republika. Mapa zde:

Závody Liberec SPRINT 2017 - PRAVIDLA

Pravidla na závody Spartan Race SPRINT Liberec 2017 jsou jednoduchá. Před startem závodu dostanete od pořadatelů vaše číslo (nebo čelenku), které musí být po dobu závodu viditelně umístěno a časový čip. Dát své číslo jiné osobě není dovoleno. Také musíte podepsat před závodem tzv. "revers". Pokud nezdoláte překážku, musíte to odčinit trestem v podobě 30ti angličáků. Pokud se vyhnete překážce nebo se vyhnete angličákům, čeká vás diskvalifikace. Na vše dohlížejí rozhodčí, kteří budou umístěni po celé trase závodu Spartan Race Liberec 2017. Zkracování trasy je zakázáno.

Boty na závody Spartan Race Liberec 2017

Na závody Spartan Race Liberec 2017 samozřejmě potřebujete pořádné boty. Nejvýznamějsím výrobcem bot na Spartan Race je značka Reebok, která nyní vydává třetí generaci boty na Spartan Race pod názvem ALL TERRAIN 3.0. Jsou to lehké závodní boty pro maximální výkon. Dají se dobře udržovat a čistit od bahna, mají v podrážce integrované otvory pro odtékání vody, podporu rope-pro (lezení na laně) a mnoho dalších "vychytávek". Boty na Spartan Race si můžete zakoupit nejlépe v specializovaném eshopu botyobleceni.cz či osobně přímo v jejich kamenné prodejně WORKOUT v Praze 5.


Samozřejmě značka Reebok není jediná, která vyrábí boty vhodné na Spartan Race. Vetšina bežců jistě dobře zná značku INOV8, která se na běžecké outdoorové boty přímo specializuje. U bot od INOV8 sice nenajdete otvory pro odtok vody skrz podrážku, ale v těchto botách získáte "odolného pracanta", který vás nezklame. Boty jsou perfektně tvarované, odolné a mají perfektní podrážku. Jsou tak ideálním adeptem nejen na závody,ale i pro vás každodenní běh v lese či na měkkém terénu. Opět si je můžete zakoupit v eshopu botyobleceni.cz či osobně přímo v jejich kamenné prodejně WORKOUT v Praze 5.

Funkční oblečení na závody Spartan Race Liberec 2017

Na závody Spartan Race Liberec Sprint 2017 je potřeba se správně obléknout. Je na vás, v čem závody poběžíte, ale pořadatelé rozhodně nedoporučují bavlněná trička a to z jednoduchého důvodu. Během překonávání překážek nasákne tričko vodou a vy ji s sebou potáhnete celý závod. Proto se doporučuje funkční oblečení, které vydrží nějaké to drsnější zacházení a podpoří vás při závodě, abyste si ho maximálně užili. Chcete-li si vybrat z nejširší nabídky oblečení na Spartan Race najdete, podívejte se na eshop botyobleceni.cz, který se na Spartan Race přímo specializuje. Rádi vám tam také poradí a zodpoví případné dotazy.


O nás

BotyOblečení.cz
autorizovaný obchod Reebok

V našem obchodě nabízíme nejširší výběr bot a oblečení na Spartan Race v Čechách. Vše, co v našem eshopu uvidíte, máme skladem, nebo na externím skladě s dostupností do jednoho týdne.

www.botyobleceni.cz

BotyOblečení.cz Reebok

Adresa kamenné prodejny:
Suchý vršek 33, 158 00 Praha 5

Tel.: 775 564 689
Email: info@botyobleceni.cz

Otevřeno: Po – Pá 9:00 – 18:00